Wyjazdy z Domem Kultury w Górsku

W styczniowa niedzielę dwa autokary ruszyły w drogę z Domu Kultury z Górska.
Pierwsza wyprawa, to wyjazd do Brodnicy na Koncert Noworoczny na którym wyjątkowych doznań zapewnili muzycy z Orkiestry Symfonicznej „Symfonietta Bydgoska”, pod batutą znanego dyrygenta Macieja Niesiołowskiego wokalnie koncert upiększyli: Grażyna Brodzińska –diva sceny operetkowej, Anita Maszczyk, Wioletta Białk i panowie Michał Musioł oraz Marcin Jajkiewicz. Był to koncert z „Batutą i humorem” znany starszym uczestnikom z programów telewizyjnych. Wyjazd na koncert był przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę” , w wyjeździe wzięło udział 50 osób z terenu całej gminy.
Druga wyprawa tego samego dnia 28 stycznia 2018 r. była wyjazdem do Opery Nova w Bydgoszczy na spektakl składający się z dwóch oper „Pajace” i „Rycerskość wieśniacza”, była to wyprawa dla koneserów, ale uczestnikom też przyniosła dużo radości.
Bardzo cieszy nasz duże zainteresowanie wyjazdami do kina, opery i na koncerty.

Kolejny wyjazd to Opera Nova w Bydgoszczy tym razem „Wesele Figara” Wolfganga Amadeusza Mozarta, opera w IV aktach.

Serdecznie zapraszamy, zapisy i bilety Dom Kultury w Górsku tel. 56 610 21 28

Updated: 31 stycznia 2018 — 16:19