Turniej gier planszowych w Klubie Seniora

Dwa razy w miesiącu w Domu Kultury w Górsku odbywają się spotkania Klubu Seniora 50+.
Seniorzy w czasie spotkań organizują sobie rożnego rodzaju zajęcia. Ostatnio były spotkania
z ciekawymi ludźmi np. Panem Frankiem Rutkowiczem osobą, która pieszo odbyła wędrówkę szlakiem świętego Jakuba do Santiago de Compostela w Hiszpanii, razem ponad 4,5 tyś. Kilometrów, czy Panem Kazimierzem Musiałowskim, maratończykiem, który jako jedyny na świecie przebiegł maraton na pokładzie statku.
Było tez spotkanie z prawnikami na temat przepisów dotyczących spadków, darowizn, czy testamentów, cieszyło się ono bardzo dużym zainteresowaniem, myślę, że wielu z nas zmieniło swoje nastawienie do tych spraw po tym spotkaniu.
Ostatnie spotkanie w przedświątecznym czasie, aby oderwać się od mycia okien, wypieków, sprzątania i gotowania, seniorzy spędzili na turnieju gier planszowych. Do dyspozycji był: Chinczyk, Warcaby, Remik liczbowy i literowy, Scrable i inne gry quizowi.
Mam nadzieję, że seniorzy mile spędzili ten czas.
Kolejne spotkanie Klubu Seniora w dniu 11 kwietnia 2018r. na które już dziś serdecznie zapraszam.
Co drugi tydzień, a więc teraz 4 kwietnia, odbywają się wykłady Uniwersytetu III Wieku.
Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów z terenu gminy na te spotkania.
W ramach Uniwersytetu III Wieku prowadzone są tez kursy: języka angielskiego
i komputerowy.