Date – 11 czerwca 2018

Zespół „Harmonia” w Nakle nad Notecią

W ostatnią niedzielę tj. 27 maja 2018r. zespół „Harmonia” miał przyjemność gościć w Nakle nad Notecią na Jarmarku Świetego Wawrzyńca. Zespół został zaproszony przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” i Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle.
W czasie występów „Harmonia” zaprezentowała pełen zakres swoich umiejętności, prezentując pieśni z ziem : łowickiej, opatowskiej, kujawskiej a także piosenki ludowe zza naszych granic: czeskie i orawskie. Harmonia pojawiła się na scenie dwukrotnie , została miło przyjęta przez mieszkańców Nakła, a na zakończenie występów otrzymała „gromkie” brawa.